Działalność Klubu jest prowadzona przez Radę Klubu. Pierwsza Rada Klubu została wybrana na zgromadzeniu założycielskim Klubu a w jej skład wchodzą:

Rafał Chraboł

Wieloletni praktyk w dziedzinie finansów. Doświadczony manager. Absolwent m.in. SGH w Warszawie, Uniwersytetu w Białymstoku oraz Politechniki Białostockiej. Posiada tytuł magistra ekonomii. Z sukcesem ukończył program Management organizowany przez Kanadyjski Instytut Zarządzania przy udziale Harvard Business School Publishing.

Z finansami związany od 2000r. Pracował m.in. dla Europejskiego Funduszu Leasingowego S.A, (grupa Credit Agicole), gdzie był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. W latach 2003-2008 pełnił funkcję dyrektora jednostki biznesowej w BRE Leasing Sp. z o.o.(obecnie grupa mBank S.A) za której utworzenie i rozwój był odpowiedzialny. W latach 2009-2011 pod jego nadzorem konsorcjum firm informatycznych (w tym Comarch S.A. oraz Empathy Software House – obecnie Grupa Unity S.A.) realizowało od podstaw wielokanałowy system sprzedaży e-commerce - multiCommerce. Odpowiedzialny za powodzenie projektu oraz obszar logiki systemowej zarządzał rozproszonym zespołem na terenie całego kraju. Projekt zrealizowany z sukcesem na zamówienie Kontri Sp. z o.o. W 2012r. objął stanowisko dyrektora finansowego w Instal S.A. Odpowiedzialny kompleksowo za politykę finansową, księgowość, controling, administrację oraz kontakty na szczeblu grupy kapitałowej. Stworzył od podstaw system agregacji i zarządzania informacją finansową.

Członek Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych Finexa oraz Stowarzyszenia Polskich Skarbników Korporacyjnych.

Posiada kompetencje w zakresie zarządzania projektami potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami czołowego instytutu szkoleniowego APMG International, w tym: Agile Project Management Foundation oraz Agile Project Management Practitioner.

Jacek Zając

Przewodniczący Smart Capital Investors Club (sieć aniołów biznesu), Prezes Smart Capital Investors Sp. z o.o. (spółka Ventures Capital), Członek Zarządu Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych FINEXA. Założyciel firmy inwestycyjno - konsultingowej Assets Telescopo. Ma 19 lat pracy i doświadczenia w różnych departmantach instytucji finansowych z dziedziny ubezpieczeń, treasury, bankowości komercyjnej i inwestycyjnej. Prowadził projekty IT, Rachunkowości Zarządczej, Treasury, restrukturyzacji, zakupu i sprzedaży spółek.

Pracował i organizował projekty dla BRE Leasing Sp. z o.o., Commerzbank London, WestLB Polska, Deutsche Bank Polska, ABN AMRO Polska, Vereinsbank AG, PZU S.A., WGZ Duesseldorf.

Języki: polski, angielski, niemiecki i rosyjski

Robert Bieleń

Z wykształcenia prawnik – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Jego zainteresowania obejmują w szczególności mechanizmy funkcjonowania rynków finansowych, inwestycje venture capital oraz prawo rynku kapitałowego i prawo spółek.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w latach 2005 - 2007 w śląskich kancelariach prawnych, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego i obsługi korporacyjnej spółek. Od listopada 2007 roku w domu maklerskim Secus Asset Management S.A. gdzie był odpowiedzialny między innymi za przeprowadzenie kilkunastu emisji instrumentów finansowych dla przedsiębiorców, w tym akcji i obligacji oraz za wprowadzanie spółek na główny parkiet GPW, NewConnect oraz rynek Catalyst.

Koncentruje się na inwestycjach w start’ups i MSP, z powodzeniem zrealizował kilka inwestycji venture capital. Od początku 2010 roku jako Wiceprezes Zarządu Secus Wsparcie Biznesu sp. z o.o. jest także odpowiedzialny za zarządzanie projektem budowy sieci inwestorów i przedsiębiorców sektora MSP "Łowcy Biznesu". Obecnie pełni także funkcję Wiceprezesa spółki inwestującej w innowacyjne małe przedsiębiorstwa oraz zasiada w Radach Nadzorczych kilku spółek.